Gwinea Równikowa

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Gwinea Równikowa

Nieruchomość na sprzedaż w Gwinei Równikowej

 

Republika Gwinei Równikowej jest państwem Afryki Środkowej. Jest drugim z najmniejszych stanów pod względem powierzchni. Graniczy z Kamerunem na północy, Gabonem na wschodzie i południu oraz Zatoką Gwinejską na zachodzie.

Malabo jest stolicą i znajduje się na północnym wybrzeżu wyspy Bioko

To może być dobry moment na poszukiwanie nieruchomości na sprzedaż w Gwinei Równikowej, ale nie wolno nam zapominać, że ma ona gospodarkę silnie powiązaną z przemysłem węglowodorowym i naftowym.

Najlepszymi miastami do inwestowania w nieruchomości na sprzedaż w Gwinei Równikowej są Malabo i Bata, które jednak mają nieuporządkowany rozwój budynków mieszkalnych z powodu nagłego wzrostu liczby ludności w ostatnich latach. Innym problemem jest infrastruktura, szlaki komunikacyjne, ale także usuwanie odpadów i ścieków.

 

Rząd w ostatnich latach zainwestował w budowę wielu budynków mieszkalnych, aby zaspokoić potrzeby ludności, ale obecnie zablokował fundusze, więc wiele projektów zostało opracowanych przez inwestorów zagranicznych, co doprowadziło do stworzenia nieruchomości na sprzedaż w Equatorial Luksus Gwinei, a przede wszystkim dla turystów.

2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB